sobota, 22 grudnia 2012

Drogeria internetowa - NOCANKA.PL

Hej ! Pewnego dnia przeglądałam drogerie internetowe i spotkałam się z NOCANKA , bardzo mnie zainteresowała ta drogeria,ponieważ ma bardzo dobre produkty w tańszych cenach, z którymi możemy się spotkać w każdej miejscowej drogerii bądź markecie. Oczywiście produkty się niczym nie różnią, za wyjątkiem cenowym. Sprawdźcie sami - KLIK . Wszystkie produkty są podpisane, dla ułatwienie, teraz kilka słów o każdym produkcie. 

Tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie to bardzo pogrubiający tusz, dzięki któremu rzęsy stają się grubsze nawet o 300%. Na początku nie bardzo się spisywał, ponieważ używam eyelinera, a jak zauważyliście inaczej tusz wygląda na rzęsach jak mamy oczy pomalowane eyelinerem czy też bez. Efekt rzęs bez pomalowanych powiek eyelinerem jest naprawdę warty polecenia! Moje rzęsy są tak długie,że mogę nimi dosięgnąć brew. 

Błyszczyk Esprit Styling Lip Gloss zapewnia ustom nie tylko długotrwały blask, ale również optymalną pielęgnację. Jego unikalna formuła głęboko nawilża i odżywia wargi nawet do 6 godzin. Błyszczyk zawiera mikro cząsteczki, które mienią się w świetle, podkreślając kształt ust. Utrzymuje się naprawdę na długo, idealnie pasuję na imprezę, ma świetny brokat. Przyjemny zapach, ja jestem bardzo zadowolona, przyznam,że bardzo często go używam co można zauważyć w szkole. 

Lakier Sally Hansen to naturalny kompleks minerałów i kreatyniny, które wpływają wzmacniająco na płytkę paznokciową. Związki minerałów botanicznych i sylikon uelastyczniają i uodparniają paznokcie na odpryski, rozdwajanie i łamanie. 

Penseta Sally Hansen jest świetna, tylko mam problem z wyrywaniem włosków, niestety nie przywykłam do takich szczupłych szczypców, ale mam nadzieję,że się z tym oswoję. 


6 komentarzy: