wtorek, 12 lutego 2013

Ciągle buzują we mnie emocje

Dobry wieczór wszystkim! Przepraszam, że nie pisałam od piątku, ale w ten weekend nie miałam za bardzo czasu kiedy pisać, oblewałam zdany egzamin na prawko, muszę przyznać, że jestem cały czas podekscytowana i nie mogę w to uwierzyć. Mój uroczysty weekend zaczęłam już od samego przyjazdu z Poznania do Nowego Tomyśla, chwilkę posiedziałam w domu, w sumie nie posiedziałam, bo cały czas mną targały emocję i skakałam ze szczęścia, dużo by tu opowiadać co się działo, ale muszę przyznać, że weekend był bardzo sympatyczny! Niestety zdjęć z koncertu nie mam, ponieważ za długo tam nie byliśmy, ale postaram się dla was niedługo coś przygotować - niespodzianka! Kilku z was prosiło mnie o to, abym dodała zdjęcia w sukience, którą ostatnio kupiłam w super cenie! Mam teraz masę pomysłów, mam nadzieję, że przez brak czasu mi one nie uciekną, bo jak na razie nie mogę ich zrealizować, jutro prawdopodobnie dzień w domu, super, w końcu się wyśpię! Jedyny plus tego wszystkiego. 
Niestety pogoda, jak to pogoda tylko nas zaskakuje, wczoraj słońce dzisiaj śnieg, bardzo duże zaskoczenie, myślałam, że zimę mamy już za sobą, a tu psikus, mam nadzieję, że przyszła na długo i zaraz sobie pójdzie. 10 komentarzy:

 1. Do ladnych to ty nigdy nie należałaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha spójrz w lusto -,- mogłeś się Anonimku przynajmniej podpisać ;D
   świetna sukienka, ja nie chcę śniegu :(

   Usuń
  2. Powiem szczerze,że nie przejmuje się anonimowymi komentarzami, bo wiem że to zazwyczaj osoby zazdrosne, które nie mają pomysłu na życie:) ale dziękuję za obronę! :)

   Usuń
 2. Fajna sukienka ;D
  Jeszcze raz gratuluję zdanego prawka, ja też dosłownie skakałam z radości przez tydzień po zdaniu ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zdanego prawka! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna sukienka, wspaniale wyglądasz!
  A ja tam chcę żeby był śnieg. Mam ferie!
  Za dwa tygodnie to mi już będzie obojętne ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. dokładnie ta pogoda to jakaś masakra!

  OdpowiedzUsuń
 6. Patrząc na tę sukienkę już by się chciało lato ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny blog! Obserwuję i liczę na rewanż ; )

  http://imemmanuelle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. ale masz pozytywny uśmiech :-)

  OdpowiedzUsuń