niedziela, 28 lipca 2013

TO JUŻ ROK

Kochani, przepraszam, że ostatnio was zaniedbuję, ale praktycznie całymi dniami nie ma mnie w domu, to albo jestem poza miastem, albo w pracy. W ten sposób ostatnio uciekają mi wakacje, pracuję w 2 pracach i jest mi wszystko ciężko pogodzić, jeszcze chcę wykorzystać tą pogodę, która mamy za oknem. 
Chcę wam się pochwalić, że mam rok z moim ukochanym, rok temu cała nasza przygoda się zaczynała, zaczęła się na plaży w Kuźnicy, rok temu również pisałam o tym tutaj na blogu i proszę. Już pierwszy rok za nami, teraz trzeba czekać na więcej! Muszę wam się przyznać, że jeszcze nigdy nie byłam aż tak szczęśliwa, jutro ruszamy w romantyczny rejs, mam nadzieję, że uda nam się troszkę zdjęć dla was uchwycić.


Arku w dniu dzisiejszej pierwszej,ale nie ostatniej rocznicy życzę ci wytrwałości, szczęścia, miłości iiii wielu innych rzeczy,ale to już reszta na osobności! :* Dziękuję za rok, oby było ich więcej!! :*** 
Dzisiejszy mój dzień był naprawdę bardzo fajny, spędziłam go w bardzo miłym towarzystwie, towarzystwie z gimnazjum, powspominaliśmy stare czasy ii szykujemy następne spotkanie! Dziękuję za dzisiaj! :)

14 komentarzy:

 1. pozostaje mi tylko życzyć kolejnych lat :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, u mnie stuknęło 3 latka :) świetne zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje i kolejnych rocznic ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! :)
  Widać, że jesteście szczęśliwi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. <3 http://eternal-flame1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://insuperable-blog.blogspot.com zapraszam został reaktywowany. U ciebie super widać, że dużo się zmieniło odkąd ostatnio tu byłam. Zaobserwujesz? Chcemy dojść do 1000, jak coś to pisz u nas. Dzięki ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Romantico! :)

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale słodko :)
  ZAPRASZAM U MNIE ROZDANIE :)
  http://holdwind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. sskromny prezent jak na jeden rok :P

  OdpowiedzUsuń