sobota, 31 sierpnia 2013

Dzień bloga i blogerów

Hej wszystkim! Co tam? Ja dzisiaj miałam totalny relaks przed szkołą, cały dzień spędziłam na jachcie z moim ukochanym i rodzinką (moją przyszłą:)), masa przygód, dzień ogólnie zaczął się strasznie, ale na szczęście kończy się rewelacją! Niestety, nie posiadam jeszcze zdjęć z wypadu, ale uwierzcie mi na słowo, że było naprawdę dobrze. 
Dzisiaj jest dzień bloga i blogerów, więc wszystkiego najlepszego wszystkim blogerom, wielu sukcesów i wytrwania. Wiem coś o tym, bo jednak potrzeba czasu na bloga, ja staram się pisać jak tylko mogę. 
Mój ostatni tydzień wakacji spędziłam szczerze super! Tak jak w sumie całe wakacje, dużo się działo w te wakacje, plaża, jacht, Zbąszyń, Poznań, Trzciel, dożynki, naprawdę dużo się działo! Osobiście zaliczam te wakacje do naprawdę udanych, 80% tych wakacji spędziłam z moim ukochanym. A za tydzień, jedziemy na ślub! O kurde, powiem szczerzę, że już mam nerwówkę, wiecie dlaczego? kompletnie nie umiem tańczyć! 
Został mi tydzień na nauczenie się, wstyd jak nie wiem. Najważniejsze jest wierzyć w siebie, więc może mi się uda nauczyć się tańczyć przez ten tydzień, a jutro pożegnalny grill wakacyjny. Zobaczymy jak będzie z pogodą, oby nie padało!! :) Idę się zabrać za kilka projektów, trzymajcie kciuki, aby się udało!


4 komentarze:

  1. nie martw się, ja też nie umiem tańczyć :*

    www.DziewczynawNerdach.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam do siebie i na Wielkie Zjazd Bloggerów 2013, który odbędzie się w Poznaniu. Będę wdzięczny za udostępnienie wydarzenia. Więcej szczegółów:

    www.jakub-urbanski.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń