piątek, 14 lutego 2014

spotkanie po latach

Cześć. Wczoraj spotkałam się z moimi znajomymi z gimnazjum, fajnie powspominać stare czasy i wznosić toasty, żeby każdemu z nas się dobrze żyło i za kolejne spotkanie. Świetnie się bawiłam, muszę przyznać, że tęskniłam za nimi. Dzisiaj walentynki, pochwalcie się jak spędzacie dzisiejszy dzień, bo ja jak na razie na sprzątaniu. Przedstawiam wam kilka zdjęć z wczorajszego spotkania. 


5 komentarzy:

 1. Ale super :)
  Moja klasa w gimnazjum była mega nie zgrana i nie bardzo mamy kontakt...

  OdpowiedzUsuń
 2. Plan na walentynki - przyszli tesciowie czyli rodzice od mojego narzeczonego kupili nam dzis pralke - bo mieszkamy na swoim od 31 maja 2013 i pralki nam jeszcze brakowalo -a z milych akcji to to ze moj ma urodziny 20 lutego i z tej okazji nabylismy zestaw pod konsole ps3 - move i bedziemy szalec jak tylko kontlolery ruchu sie naładują - dla nas walentynki to dzien jak codzien :)

  - zycze udanych walentynek i owocnego sprzatania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma mnie w gimnazjum od kilku miesięcy, a już chcę tam wracać ! :D
  Nie obchodzę walentynek. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ze udali Wam sie spotkać, ja mialam wspaniala klase w gimnazjum, potem w liceum bylo tragicznie, same baby, a w gim mielismy 13 dziewczyn i 13 chłopaków i energia byla cudownie wyważona! Tez by bylo fajnie cos zorganizowac:):):)

  OdpowiedzUsuń