środa, 20 czerwca 2012

WAKACJE !

Cześć ! Ostatnimi czasy byłam bardzo zabiegana szkołą,ponieważ robiłam różne poprawki,starałam się o wyższe oceny, muszę przyznać że moim wielkim minusem jest tylko matma,która od najmłodszych lat sprawia mi kłopoty w moim codziennym życiu,ale daję jakoś radę. Ten rok szkolny był bardzo męczący i wprowadził w moje życie wiele zmian, wiele nowości oraz wiele marzeń.
Na świadectwo za bardzo nie narzekam,ale uważam,że mogłoby być lepiej,ale jestem dumna z tego co już osiągnęłam,nawet nie zauważę,a niedługo będę kończyć 3 klasę technikum,potem 4 i zostanie mi egzamin zawodowy i matura - ale jeszcze na to czas. Zbliżają się wakacje,macie jakieś plany? 
Moje plany wyglądają tak,że w lipcu planuję sobie znaleźć pracę,ponieważ w sierpniu chcemy jechać z dziewczynami na parę dni do Sierakowa,oczywiście w wolnym czasie będę imprezować - bo w roku szkolnym nie mam za bardzo na to czasu. Mam nadzieję,że zapamiętam te wakacje na długo. A rok szkolny 2012/2013 zleci mi jeszcze szybciej niż ten i skończę go z jeszcze lepszymi ocenami. 
A ja już dzisiaj się relaksuję przy drinku Sobieskim  blackcurrant,wam życzę spokojnej nocy i słodkich snów! 


6 komentarzy:

 1. Na wakacje na razie brak planów, ale niech już słońce się pojawi, bo załamać się można!!!

  Zapraszam na mojego bloga
  o tańcu i życiu prywatnym:

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojj ja też zawsze miałam problemy z matmą ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. hehe dziękuje :))))
  babeczki są super hmmm ? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. mój ulubiony drink ;)
  JA TEŻ CHCE JUŻ SLOŃCE i wtedy plany się pojawią ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jadę na wakacje do Bułgarii:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też miałam zawsze problemy z matmą ale przed maturą spiełam dupkę i sama się wykułam a już 29 dowiem się na ile % mi poszło ;)

  OdpowiedzUsuń