sobota, 20 października 2012

ŁAPA,VOEL

Cześć ! Przepraszam, za moją dłuższą nieobecność na blogu, spowodowana jest ona tylko brakiem czasu, niestety trzecia technikum robi swoje,tym bardziej że już za rok matura! Niestety, ale każdy nauczyciel uważa, że jego przedmiot jest najważniejszy, nie mam czasu czasami sobie odpocząć, bo żyje w ciągłym biegu. Jak nie szkoła to mam innych masę rzeczy na głowie, trzeba troszkę zwolnić tempo. Niestety jeszcze mi nawaliły wejścia USB, przez co niestety nie mogę zgrać moich nowych zdjęć, oraz rzeczami, którymi chciałabym się wam pochwalić. Przez ten ponad tydzień nic się w moim życiu nie zmieniło, tylko to, że rozmyślam sprawę wolontariatu " ŁAPA " - jest to Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom - osoby zainteresowana jakąś adopcją tych ślicznych czworonożnych zwierząt zapraszam serdecznie na www.stowarzyszenielapa.pl . Jeżeli chcecie też możecie pomóc, osoby, które nawet mieszkają poza wielkopolską, czy też Polską! Spójrzcie na to z innej strony, zwierzęta czują tak jak ludzie, odczuwają głód, potrzebują troski,miłości,ciepła, czasem może są nieznośne, bo głupawka też im przychodzi do głowy, ale jednak to jest zwierzę. Jest mi ich bardzo szkoda, dlatego też zachęcam z całego serca do pomocy! 
Dzisiejszy dzień spędziłam bardzo miło, w szkole nawet nie najgorzej, a po szkole mój ukochany mnie odwiedził z czego się bardzo cieszę do teraz, bo spędziłam bardzo miły dzień w jego towarzystwie. Prawie mu zasnęłam na kolanach jak oglądaliśmy Troje, ale podsumowując dzień był cudowny. W tym tygodniu wiele się dzieje, przynajmniej w naszych okolicach, w środę ledwo co wróciłam do domu, ponieważ mój pociąg prawie by zaliczył czołówkę, dobrze, że nie zdążyłam do niego wsiąść, a dzisiaj pożar w Porażynie - stwierdzam,że ostatnio dziwny jest ten świat. 
Jakoś w przyszłym tygodniu zaniosę laptopa do naprawy, więc będę mogła już wam dodać jakieś nowe zdjęcia, stylizację,moje wspomnienia bądź pochwalić się nowymi zdobyczami.
W niedzielę mój ukochany ma urodziny, już mam dla niego przygotowaną niespodziankę, w sumie jeszcze nie do końca, muszę ją jeszcze jutro dopracować i będzie si! Życzę wam miłej nocy, bo już się późno zrobiło, jakoś niedługo napiszę! Buziaki! 


         Voel fanpage         Voel strona internetowa


Wyszukana NOWA odzież damska w dobrej cenie! Zadziwiające,ale tak, świetne rzeczy w małej cenie!
Chcesz być na czasie i ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami?

- 10% na hasło "MEG" na ciuchy, które nie są objęte promocja! 
To trafiłaś w idealne miejsce!

Tutaj znajdziesz nie tylko elegancką odzież damską, ale również paski, apaszki oraz inne dodatki.

Pamiętaj! Tanio nie musi oznaczać tandetnie!

5 komentarzy:

 1. sklep voel...
  napisałam do nich, okres próbny 2 tygodnie, pisałam kilka tygodni po skończeniu okresu próbnego, a oni mi nie odpowiadali -.- napisałam ponad 10 maili i nic.. ciekawa jestem czy tylko mnie takie coś spotkało

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak na razie ze mną utrzymują stały kontakt, żadnych zastrzeżeń do nich nie mam :) bardzo przyjemna obsługa i są bardzo życzliwi :) wiec nie wiem czemu Cię takie coś spotkało, jest mi przykro ;(

   Usuń
 2. wszystko zostało wyjaśnione, okazało się, że moje maile nie doszły nie wiem jakim cudem, muszę chyba zmienić skrzynkę mailową :)

  OdpowiedzUsuń
 3. szczęściara, bardzo fajny chłopak :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Troszkę stary ;DD

  OdpowiedzUsuń