poniedziałek, 8 października 2012

WEEKENDOWO

Cześć Kochani ! Jak wam minął weekend? Mi całkiem przyjemnie, nienawidzę poniedziałków, nie dość,że jest to pierwszy dzień po weekendzie, kiedy trzeba szybko wstać to w dodatku mam 8 lekcji, co mnie naprawdę dobija. Dzisiejszy dzień rozpoczęłam kartkówka z marketingu, a potem to już szło z górki. 
Nawet nie wiecie ile bym dała za wakacje, za siedzenie w poniedziałek do późnych godzin na dworze i nie martwić się,że następnego dnia pójdę do szkoły, za siedzenie na plaży nad Kuźnickim jeziorem, chciałabym mieć znów tak wszystko w nosie jak miałam przez wakacje. Niestety wakacje już minęły,jesień już nas wita, coraz szybciej się ściemnia, coraz zimniej na dworze. Piątkowy dzień umilił mnie mój ukochany,który na wstępie przywitał mnie z koszulką J.Danielsa, na którą się napalałam od dłuższego czasu, nie wiem dlaczego tak bardzo podoba mi się ta koszulka, a teraz jeszcze bardziej mi się podoba niż dotychczas,może dlatego że jest od niego? może :) 
Sobotni wieczór spędziłam poza domem u mojego byłego kolegi z klasy - Wiśni, z gimnazjum, nikt by się nie spodziewał,że tak wszystko się potoczy, że kiedykolwiek będę miała możliwość jeszcze raz z nim posiedzieć i porozmawiać na przeróżne tematy. 
Niedzielę spędziłam w Zbąszyniu, tak jak tydzień temu, bardzo sympatyczny dzień w przecudownym towarzystwie, miałam możliwość troszkę pozwiedzać Zbąszyń, chociaż znam te miasto jak swoje. Pospacerowałam z moim ukochanym, za którym oczywiście się niezmiernie stęskniłam! Troszkę zimno było, ale do zniesienia, miałam przy sobie swój 'grzejniczek'. Najgorsze w tym wszystkim to są pociągi, powinny być zdecydowanie później zawsze mnie denerwują i się spóźniają, wczoraj i dzisiaj jak jechałam do szkoły, mimo,że to jest skromne opóźnienie 20 minutowe, ale to jest denerwujące, gdy trzeba w tym mrozie stać na dworze! Zimy jeszcze nie ma a już są opóźnienia.17 komentarzy:

 1. hahaha, dobre foty, te z laczkiem mnie rozwaliło !; DD

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne, pozytywne zdjęcia :D,
  ja w tym tygodniu mam w planach się obijać. choruję sobie w domowym zaciszu.
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. od razu widać, że fajnie było :)
  super fotki :D

  http://free-to-be-myself-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. jakie radosne minki:)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja tam się akurat cieszyłam że poniedziałek :D
  Wycieczka ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Funny photos! i like your blog! Maybe we follow each other? let me know :) www.yuliekendra.com

  OdpowiedzUsuń
 7. wiesz, wakacje nie byłyby takie fajne, jakby trwały wiecznie - gdzieś by straciły urok po drodze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny kolorek lakieru ;)

  Zapraszam do siebie na :
  http://bitikfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajny blog:)

  Obserwujemy? FLYINGSNAP.COM

  OdpowiedzUsuń